0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
World
South and Central American Championship Women
Ferro Carril Oeste (W)
۲۸
۲۷
River Plate (W)
Finished
۰۰:۳۰
Nacional HC (W)
۲۶
۲۶
BM Ovalle (W)
Finished
۰۲:۳۰
Norway
Eliteserien
Kolstad
۳۰
۲۸
Elverum
Finished
۱۹:۴۵
Kuwait
Kuwait League
Burgan SC
۳۶
۳۲
Al Salmiyah
inprogress
۲۰:۰۰
Kazma
۳۱
۲۶
Al Qadsia
Finished
۱۷:۰۰
Al Kuwait SC
۳۲
۲۲
Al Arabi
Finished
۱۸:۳۰
Qatar
Qatar Cup
Al Rayyan
۲۴
۳۵
Al Duhail
Finished
۱۷:۰۰
Al Gharafa
۳۲
۲۳
Al Shamal
Finished
۱۷:۰۰
Al Arabi
۳۰
۲۸
Al Ahli
Finished
۱۹:۰۰
SC Qatar
۲۷
۲۶
Al Khor
Finished
۱۹:۰۰
Romania
Liga Nationala
Steaua Bucuresti
۳۴
۳۴
Potaisa Turda
Finished
۱۸:۰۰
SCM Politehnica Timisoara
۳۵
۲۵
HC Minaur Baia Mare
Finished
۱۸:۰۰
Sweden
Elitserien
Ystads IF
۳۰
۲۶
IK Savehof
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia
Extraliga
MSK Povazska Bystrica
۲۶
۲۲
Tatran Presov
Finished
۲۰:۰۰
MHK Kosice
۲۶
۳۱
HK Kupele Bojnice
Finished
۱۹:۳۰
Greece
A1
Olympiacos
۴۱
۲۹
Drama 1986
Finished
۱۵:۳۰
Switzerland
SPL Women
LC Brühl Handball (W)
۲۷
۲۷
ZMC Amicitia Zurich (W)
Finished
۱۹:۴۵
Germany
Bundesliga Women
SG BBM Bietigheim (W)
۲۴
۱۸
Bvb Dortmund (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Poland
Superliga Women
KPR Kobierzyce (W)
۴
۵
MKS PR Gniezno (W)
inprogress
۲۱:۳۰
MKS Kalisz (W)
۳۰
۲۹
MTS Zory (W)
Finished
۱۹:۳۰
MKS Zaglebie Lubin (W)
۵
۵
MKS Perla Lublin (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Denmark
Handboldligaen
Fredericia HK Elite
-
-
Ribe Esbjerg HK
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Croatia
Premijer Liga
RK Osijek
۸
۳
Sisak
inprogress
۲۱:۳۰
Moslavina
۸
۵
RK Umag
inprogress
۲۱:۳۰
Angola
Campeonato Nacional Women
Deportivo 4 de Junho (W)
۳۰
۳۱
Estrela Palacio (W)
Finished
۱۱:۰۰
Mora Virei (W)
۲۱
۲۴
Sporting Lobito (W)
Finished
۱۲:۳۰
GD Perola Baia Farta (W)
۲۹
۲۶
FC Uige (W)
Finished
۱۴:۰۰
Primeiro de Agosto (W)
۳۵
۹
Mandjesport (W)
Finished
۱۵:۳۰
Petro Atletico de Luanda (W)
۳۸
۲۱
Sporting Lobito (W)
Finished
۱۷:۰۰
Porto Do Lobito (W)
۲۲
۱۷
Sporting Luanda (W)
Finished
۱۸:۳۰
Maculusso (W)
-
-
Primeiro Agosto B (W)
inprogress
۲۰:۰۰
Belarus
Belarus Cup
Kronon Grodno
۲۵
۳۴
HC Meshkov Brest
Finished
۱۶:۰۰
Czech Republic
Extraliga
Talent MAT Plzen
۲۶
۲۷
HC Banik Karvina
Finished
۱۷:۰۰
HK Mesto Lovosice
۳۵
۲۶
KH Koprivnice
Finished
۱۹:۳۰
Tunisia
Elite Division
ES Sahel
۳۶
۴۱
El Makrem Mahdia
Finished
۱۷:۳۰
Turkey
Superlig
Besiktas JK
۴۱
۳۰
Sakarya BBSK
Finished
۱۷:۳۰
Romania
Divizia A
CSU Constantin Brancusi Targu Jiu
۳۲
۳۶
CSU Pitesti
Finished
۱۷:۳۰
Hungary
NB1 Women
Neka (W)
۲۵
۲۸
Fehervar KC (W)
Finished
۱۹:۳۰
Békéscsabai ENK (W)
۲۴
۳۶
Kisvarda (W)
Finished
۱۹:۳۰
Vasas SC (W)
۳۰
۴۱
Ferencvarosi TC (W)
Finished
۱۹:۳۰
MTK Budapest (W)
۳۶
۳۲
Vaci NKSE (W)
Finished
۱۹:۳۰
DVSC Schaeffler (W)
۳۰
۳۱
Gyori Audi ETO KC (W)
Finished
۱۹:۳۰
Mosonmagyarovari KC (W)
۵۱
۲۷
Kozarmisleny SE (W)
Finished
۱۹:۳۰
Lithuania
LRL
VHC Sviesa
۳۲
۲۷
Dragunas Klaipeda
Finished
۱۹:۳۰
Lebanon
Lebanon Championship
Al Sadaka
۳۳
۲۳
1875 Club
Finished
۲۰:۰۰
Al Jaish
-
-
Itfaa Beirut
inprogress
۲۱:۳۰
Serbia
Superliga
RK Goc Merkur
-
-
RK Vranje 1957
inprogress
۲۰:۳۰
France
Division 1 Women
Paris 92 (W)
۷
۱۱
Metz Handball Lorraine (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Chambray Touraine (W)
۹
۶
Brest Bretagne (W)
inprogress
۲۱:۳۰
E.S.B.F. Besancon (W)
۶
۶
Stella St Maur (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Strasbourg Achenheim Truchtersheim (W)
-
-
St Amand du Hainaut (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Toulon (W)
۴
۷
JDA Dijon Bourgogne (W)
inprogress
۲۱:۳۰