0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Brazil
WTT Contender Rio de Janeiro
Leonardo Kenzo Iizuka
۳
۲
Adrien Rassenfosse
Finished
۰۰:۰۰
Rafael Turrini
۲
۳
Lubomir Pistej
Finished
۰۰:۳۵
Gustavo Tsuboi
۱
۳
Benedek Olah
Finished
۰۰:۰۰
Niagol Stoyanov
۰
۳
Manush Utpalbhai Shah
Finished
۰۰:۳۵
Can Akkuzu
-
-
Payas Jain
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Hazin, Jeremy
۰
۳
Ricardo Walther
Finished
۰۰:۰۰
Can Akkuzu
۳
۰
Andrea Puppo
Finished
۰۰:۳۵
Fanbo Meng
-
-
Yuta Tanaka
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Fanbo Meng
۳
۰
Luca Kumahara
Finished
۰۰:۳۵
Noguti Henrique
-
-
Ricardo Walther
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Daniel Gonzalez
-
-
Matteo Mutti
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Luka Mladenovic
-
-
Leonardo Kenzo Iizuka
بازی شروع نشده است
۲۲:۵۰
Dongsoo Kang
-
-
Lubomir Pistej
بازی شروع نشده است
۲۲:۵۰
Kanak Jha
-
-
Benedek Olah
بازی شروع نشده است
۲۲:۵۰
Manush Utpalbhai Shah
-
-
Thibault Poret
بازی شروع نشده است
۲۲:۵۰
Russia
Liga Pro
Lopatin Sergey
۱
۳
Anatoly Ilin
Finished
۰۱:۴۵
Vyacheslav Chernov
۱
۳
Roman Zelenskii
Finished
۰۱:۳۰
Anatoly Ilin
۲
۳
Vladimir Eremin
Finished
۰۰:۴۵
Mikhail Sverdlov
۳
۱
Vladimir Slesarev
Finished
۱۷:۰۰
Yankovskii Andrei
۱
۳
Oleg Kharlakin
Finished
۱۳:۳۰
Ivan Soldatov
۲
۳
Nikita Lyfenko
Finished
۰۱:۱۵
Surikov Viacheslav
۳
۱
Yuriy Lbov
Finished
۱۲:۳۰
Roman Alov
۲
۳
Igor Minchenkov
Finished
۱۶:۱۵
Maksim Mameka
۲
۳
Vyacheslav Chernov
Finished
۰۳:۰۰
Nikolay Tarasenkov
۳
۰
Maksim Mameka
Finished
۰۲:۰۰
Ivan Soldatov
۲
۳
Anatoly Ilin
Finished
۰۲:۴۵
Valery Kutin
۳
۲
Dmitriy Ermolov
Finished
۰۲:۴۵
Evgeny Kalashnikov
۳
۱
Viktor Rakhmanovskii
Finished
۱۴:۱۵
Ilya Novikov
۱
۳
Roman Alov
Finished
۱۷:۴۵
Lopatin Sergey
۱
۳
Ivan Soldatov
Finished
۰۰:۱۵
Aleksey Shershnev
۳
۱
Valery Kutin
Finished
۰۰:۱۵
Oleg Popov
۲
۳
Nikolay Tarasenkov
Finished
۰۱:۰۰
Oleg Popov
۳
۱
Roman Zelenskii
Finished
۰۲:۳۰
Andrey Yakovlev
۳
۱
Sergey Kulikov
Finished
۱۶:۰۰
Nikita Lyfenko
۳
۰
Vladimir Eremin
Finished
۰۲:۱۵
Sergey Martyukhin
۳
۲
Nikita Sadovskiy
Finished
۰۸:۴۵
Oleg Belugin
۲
۳
Oleg Moshnikov
Finished
۰۹:۳۰
Igor Rokhlin
۳
۲
Yuri Dvornichenko
Finished
۰۹:۳۰
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۳
۲
Galuzinskii Stefan
Finished
۰۹:۴۵
Alexander Poprotsky Vladimirovich
۱
۳
Vladimir Khurgin
Finished
۱۷:۴۵
Aleksandr Kuzmin
۳
۲
Alexander Poprotsky Vladimirovich
Finished
۱۸:۴۵
Dmitriy Ermolov
۳
۰
Aleksandr Fedorov
Finished
۰۰:۴۵
Sergey Simonov
۱
۳
Sergey Martyukhin
Finished
۰۹:۱۵
Yuri Dvornichenko
۳
۲
Vasilevskiy Kirill
Finished
۱۰:۰۰
Yuri Gavrilov
۲
۳
Sergey Martyukhin
Finished
۱۰:۱۵
Oleg Belugin
۱
۳
Alexander Kolmin
Finished
۱۱:۰۰
Viktor Rakhmanovskii
۲
۳
Kutenkov Dmitry
Finished
۱۲:۴۵
Andrei Molodykh
۱
۳
Sergey Morozov
Finished
۱۳:۱۵
Savinsky Aleksandr
۱
۳
Surikov Viacheslav
Finished
۱۴:۰۰
Aleksandr Kuzmin
۲
۳
Nikita Shchavelev
Finished
۱۷:۱۸
Orlov Oleg
۳
۰
Andrey Yakovlev
Finished
۱۷:۳۰
Vadim Georgievich Evlampiev
۳
۰
Roman Khomenko
Finished
۲۰:۴۵
Roman Zelenskii
۰
۳
Maksim Mameka
Finished
۰۰:۳۰
Aleksey Shershnev
۱
۳
Dmitriy Ermolov
Finished
۰۱:۴۵
Vladimir Eremin
۳
۲
Lopatin Sergey
Finished
۰۳:۱۵
Roman Zelenskii
۲
۳
Nikolay Tarasenkov
Finished
۰۳:۳۰
Maksim Mameka
۱
۳
Oleg Popov
Finished
۰۴:۰۰
Aleksandr Fedorov
۳
۱
Valery Kutin
Finished
۰۴:۱۵
Nikolay Tarasenkov
۲
۳
Vyacheslav Chernov
Finished
۰۴:۳۰
Yuri Dvornichenko
۱
۳
Igor Sergeevich
Finished
۰۸:۰۰
Dmitrii Kustov
۲
۳
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۸:۴۵
Oleg Moshnikov
۳
۲
Alexander Kolmin
Finished
۰۹:۰۰
Nikita Sadovskiy
۱
۳
Yuri Gavrilov
Finished
۰۹:۴۵
Ildar Davlitshin
۰
۳
Oleg Moshnikov
Finished
۱۰:۳۰
Igor Sergeevich
۳
۱
Igor Rokhlin
Finished
۱۰:۳۰
Sergey Simonov
۳
۲
Nikita Sadovskiy
Finished
۱۰:۴۵
Sergey Kulikov
۳
۲
Mikhail Nurmukhamedov
Finished
۱۷:۰۰
Andrey Yakovlev
۲
۳
Mikhail Nurmukhamedov
Finished
۱۸:۰۰
Vladimir Khurgin
۳
۲
Nikita Shchavelev
Finished
۱۸:۱۵
Dmitriy Lyalichev
۳
۱
Afanasev Maksim Andreevich
Finished
۲۱:۰۵
Aleksandr Fedorov
۳
۰
Aleksey Shershnev
Finished
۰۳:۱۵
Ildar Davlitshin
۰
۳
Oleg Belugin
Finished
۰۸:۳۰
Evgeniy Akulenko
۲
۳
Mikhail Nurmukhamedov
Finished
۲۱:۰۰
Maksim Lobanov
۰
۳
Igor Amelichkin
Finished
۲۱:۳۰
Vyacheslav Chernov
۰
۳
Oleg Popov
Finished
۰۰:۰۰
Anatoly Ilin
۳
۰
Nikita Lyfenko
Finished
۰۳:۴۵
Vladimir Eremin
۳
۰
Ivan Soldatov
Finished
۰۴:۱۵
Nikita Lyfenko
۳
۰
Lopatin Sergey
Finished
۰۴:۴۵
Yuri Gavrilov
۳
۲
Sergey Simonov
Finished
۰۸:۱۵
Galuzinskii Stefan
۱
۳
Oleg Kutuzov
Finished
۰۸:۱۵
Igor Sergeevich
۲
۳
Vasilevskiy Kirill
Finished
۰۹:۰۰
Oleg Kutuzov
۳
۱
Dmitrii Kustov
Finished
۰۹:۱۵
Alexander Kolmin
۱
۳
Ildar Davlitshin
Finished
۱۰:۰۰
Galuzinskii Stefan
۰
۳
Dmitrii Kustov
Finished
۱۰:۱۵
Oleg Kutuzov
۱
۳
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۱۰:۴۵
Dmitrii Konstantinov
۰
۳
Yankovskii Andrei
Finished
۱۲:۳۰
Sergey Morozov
۳
۰
Dmitry Tunitsin
Finished
۱۲:۴۵
Mikhail Gusev
۳
۱
Savinsky Aleksandr
Finished
۱۳:۰۰
Yuriy Lbov
۳
۲
Mikhail Gusev
Finished
۱۳:۳۰
Kutenkov Dmitry
۳
۰
Evgeny Kalashnikov
Finished
۱۳:۴۵
Oleg Kharlakin
۰
۳
Dmitrii Konstantinov
Finished
۱۴:۰۰
Surikov Viacheslav
۳
۱
Mikhail Gusev
Finished
۱۴:۳۰
Andrei Molodykh
۰
۳
Dmitry Tunitsin
Finished
۱۴:۴۵
Yuriy Lbov
۳
۲
Savinsky Aleksandr
Finished
۱۵:۰۰
Vladimir Khurgin
۳
۱
Aleksandr Kuzmin
Finished
۱۶:۱۵
Aleksey Shershnev
۳
۱
Alexander Alexeev
Finished
۱۶:۳۰
Mikhail Nurmukhamedov
۳
۰
Orlov Oleg
Finished
۱۶:۳۰
Vyacheslav Chernov
۳
۰
Ilya Novikov
Finished
۱۶:۴۵
Nikita Shchavelev
۲
۳
Alexander Poprotsky Vladimirovich
Finished
۱۶:۴۵
Igor Minchenkov
۳
۰
Vyacheslav Chernov
Finished
۱۷:۱۵
Alexander Alexeev
۳
۲
Mikhail Sverdlov
Finished
۱۷:۳۰
Vladimir Slesarev
۳
۱
Aleksey Shershnev
Finished
۱۸:۰۰
Roman Alov
۱
۳
Vyacheslav Chernov
Finished
۱۸:۱۵
Sergey Kulikov
۳
۱
Orlov Oleg
Finished
۱۸:۳۰
Aleksey Shershnev
۱
۳
Mikhail Sverdlov
Finished
۱۸:۳۰
Igor Minchenkov
۳
۱
Ilya Novikov
Finished
۱۸:۴۵
Alexander Alexeev
۳
۱
Vladimir Slesarev
Finished
۱۹:۰۰
Savchenko Andriy
۰
۳
Evgeniy Akulenko
Finished
۲۰:۰۰
Girevenkov Alik
۰
۳
Dmitriy Lyalichev
Finished
۲۰:۱۵
Aleksandr Ivanovich Frolov
۱
۳
Rostislav Salkin
Finished
۲۰:۲۰
Mikhail Nurmukhamedov
۲
۳
Mikhail Chernyavskiy
Finished
۲۰:۳۰
Afanasev Maksim Andreevich
۱
۳
Evgenii Kryuchkov
Finished
۲۰:۳۵
Igor Amelichkin
۱
۳
Mikhail Melnikov
Finished
۲۱:۰۰
Alexander Zhelubenkov
۲
۳
Aleksandr Ivanovich Frolov
Finished
۲۱:۲۰
Mikhail Chernyavskiy
۰
۳
Savchenko Andriy
Finished
۲۱:۳۰
Roman Khomenko
۰
۰
Artem Denisov
inprogress
۲۱:۴۵
Evgenii Kryuchkov
۰
۳
Girevenkov Alik
Finished
۲۱:۴۵
Savchenko Andriy
۰
۰
Mikhail Nurmukhamedov
inprogress
۲۲:۰۰
Rostislav Salkin
۰
۰
Stashkovsky Gleb
inprogress
۲۲:۰۰
Mikhail Melnikov
۰
۰
Evgeniy Samokha
inprogress
۲۲:۰۰
Girevenkov Alik
-
-
Afanasev Maksim Andreevich
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۵
Dmitriy Lyalichev
-
-
Evgenii Kryuchkov
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Maksim Lobanov
-
-
Mikhail Melnikov
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Czech Republic
Pro League
Ondrej Baly
۳
۲
Lubor Sulava
Finished
۰۲:۰۰
Michal Zahradka
۱
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۲:۰۰
Vladimir Havlicek
۲
۳
Vit Havlik
Finished
۱۱:۰۰
Matous Klimenta
۲
۳
Alesh Bayer
Finished
۰۱:۳۰
Lukas Malek
۳
۱
Kostal Marek
Finished
۱۵:۰۰
Petr Machovec
۳
۲
Jiri Beranek
Finished
۰۰:۰۰
Robin Pacha
۲
۳
Milan Klement
Finished
۰۰:۰۰
Josef Toth
۳
۱
Jiri Foltynek
Finished
۰۰:۰۰
Josef Toth
۲
۳
Jiri Foltynek
Finished
۰۱:۰۰
Matej Varcl
۲
۳
Jaroslav Strnad 1961
Finished
۱۵:۳۰
David Stusek
۳
۲
Jan Herold
Finished
۱۷:۳۰
Radek Vosyka
۰
۳
Petr Zivny
Finished
۱۸:۳۰
Jan Briska
۳
۲
Milan Fisera
Finished
۲۰:۰۰
Ondrej Svacha
۲
۳
Milan Klement
Finished
۰۱:۰۰
Jaroslav Wasserbauer
۳
۲
Jiri Neuman
Finished
۱۱:۰۰
Milan Fisera
۳
۲
Gunar Krauter
Finished
۱۹:۰۰
Ondrej Kucirek
۳
۱
Josef Grill
Finished
۰۰:۳۰
Havel Ladislav
۳
۰
Jan Potensky
Finished
۰۱:۳۰
Jan Potensky
۱
۳
Pavel Kulhanek
Finished
۰۲:۳۰
Jiri Ruzicka
۱
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۳:۳۰
Ales Krejci
۳
۱
Jaroslav Wasserbauer
Finished
۱۰:۰۰
Karel Hons
۳
۱
Ales Krejci
Finished
۱۰:۳۰
Martin Pavliska
۱
۳
Richard Skacelik
Finished
۱۱:۰۰
Tomas Lysek
۳
۲
Martin Pavliska
Finished
۱۲:۰۰
Jaromir Kriz
۲
۳
Jiri Babinek
Finished
۱۹:۰۰
Vaclav Hruska Snr
۲
۳
Martin Sychra
Finished
۲۱:۳۰
Alesh Bayer
۱
۳
Jiri Ruzicka
Finished
۰۲:۳۰
Pavel Kulhanek
۳
۲
Ondrej Baly
Finished
۰۷:۰۰
Richard Skacelik
۳
۲
Lukas Kantor
Finished
۱۱:۳۰
Marek Placek
۱
۳
Lukas Malek
Finished
۱۴:۰۰
Kostal Marek
۳
۲
Marek Placek
Finished
۱۵:۳۰
Josef Belovsky
۲
۳
Lukas Malek
Finished
۱۶:۰۰
Michal Jezek
۲
۳
Blazek Jan
Finished
۱۹:۳۰
David Stusek
۳
۲
Marek Zaskodny
Finished
۱۹:۳۰
Pavel Gireth
۳
۱
Rostyslav Kliucuk
Finished
۲۰:۰۰
Jan Herold
۱
۳
David Szotek
Finished
۲۰:۰۰
Jan Herold
۲
۳
Marek Zaskodny
Finished
۲۰:۳۰
Milan Regner
۰
۳
Mikulas Leopold
Finished
۰۰:۰۰
Milan Fikar
۲
۳
David Kacirek
Finished
۰۱:۰۰
Mikulas Leopold
۰
۳
Milan Regner
Finished
۰۱:۰۰
Pavel Kulhanek
۳
۲
Havel Ladislav
Finished
۰۶:۰۰
Jiri Ruzicka
۳
۱
Alesh Bayer
Finished
۰۷:۰۰
Jiri Neuman
۳
۰
Karel Hons
Finished
۰۹:۳۰
Vladimir Postelt
۲
۳
Vladimir Havlicek
Finished
۱۰:۰۰
Lukas Kantor
۰
۳
Martin Pavliska
Finished
۱۰:۰۰
Miloslav Lubas
۳
۱
Tomas Regner
Finished
۱۰:۳۰
Tomas Lysek
۱
۳
Lukas Kantor
Finished
۱۰:۳۰
Vit Havlik
۳
۲
Vladimir Postelt
Finished
۱۱:۳۰
Tomas Regner
۳
۲
Milan Smesny
Finished
۱۲:۳۰
Richard Macura
۳
۲
Jan Przybyla
Finished
۱۷:۰۰
Gunar Krauter
۰
۳
Jan Briska
Finished
۱۷:۳۰
Jan Herold
۳
۱
Marek Zaskodny
Finished
۱۸:۳۰
Gunar Krauter
۲
۳
Jakub Vogel
Finished
۱۹:۳۰
Jiri Babinek
۲
۳
Petr Zivny
Finished
۱۹:۳۰
David Szotek
۱
۳
David Stusek
Finished
۲۱:۰۰
Ladislav Svanda
۰
۰
Roman Laznicka
inprogress
۲۲:۰۰
Jiri Ruzicka
۳
۰
Matous Klimenta
Finished
۰۶:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۰
Michal Zahradka
Finished
۰۶:۳۰
Blazek Jan
۰
۳
Pavel Gireth
Finished
۲۱:۰۰
Havel Ladislav
۳
۰
Ondrej Baly
Finished
۰۳:۰۰
Matous Klimenta
۰
۳
Michal Zahradka
Finished
۰۳:۰۰
Pavel Kulhanek
۳
۰
Lubor Sulava
Finished
۰۳:۳۰
Alesh Bayer
۳
۱
Michal Zahradka
Finished
۰۴:۰۰
Jan Potensky
۱
۳
Ondrej Baly
Finished
۰۴:۰۰
Lubor Sulava
۳
۱
Havel Ladislav
Finished
۰۴:۳۰
Rostyslav Kliucuk
۲
۳
Matous Klimenta
Finished
۰۴:۳۰
Michal Zahradka
۱
۳
Jiri Ruzicka
Finished
۰۵:۰۰
Ondrej Baly
۳
۰
Pavel Kulhanek
Finished
۰۵:۰۰
Lubor Sulava
۲
۳
Jan Potensky
Finished
۰۵:۳۰
Havel Ladislav
۲
۳
Lubor Sulava
Finished
۰۶:۳۰
Tomasch David
۳
۱
Miloslav Lubas
Finished
۰۹:۳۰
Richard Skacelik
۱
۳
Tomas Lysek
Finished
۰۹:۳۰
Vit Havlik
۳
۱
Julius Lazar
Finished
۰۹:۳۰
Tomas Regner
۳
۱
Milan Smesny
Finished
۱۰:۰۰
Julius Lazar
۰
۳
Vladimir Postelt
Finished
۱۰:۳۰
Milan Smesny
۳
۰
Tomasch David
Finished
۱۱:۰۰
Tomasch David
۳
۱
Tomas Regner
Finished
۱۱:۳۰
Jiri Neuman
۳
۰
Ales Krejci
Finished
۱۱:۳۰
Miloslav Lubas
۳
۰
Milan Smesny
Finished
۱۲:۰۰
Karel Hons
۳
۱
Jaroslav Wasserbauer
Finished
۱۲:۰۰
Julius Lazar
۳
۰
Vladimir Havlicek
Finished
۱۲:۰۰
Martin Pavliska
۳
۲
Lukas Kantor
Finished
۱۲:۳۰
Vladimir Havlicek
۳
۱
Julius Lazar
Finished
۱۲:۳۰
Jaroslav Wasserbauer
۲
۳
Ales Krejci
Finished
۱۲:۳۰
Tomas Lysek
۳
۲
Richard Skacelik
Finished
۱۳:۰۰
Jiri Neuman
۳
۱
Karel Hons
Finished
۱۳:۰۰
Miloslav Lubas
۱
۳
Tomasch David
Finished
۱۳:۰۰
Vit Havlik
۰
۳
Vladimir Postelt
Finished
۱۳:۰۰
Matej Varcl
۰
۳
Petr Serak
Finished
۱۳:۳۰
Vlastimil Kaisler
۲
۳
Miroslav Patek
Finished
۱۳:۳۰
Jan Przybyla
۳
۰
Martin Lorenc
Finished
۱۳:۳۰
Kostal Marek
۳
۲
Josef Belovsky
Finished
۱۳:۳۰
Richard Macura
۳
۱
Lukas Martinak
Finished
۱۴:۰۰
Jaroslav Strnad 1961
۰
۳
Ludek Madle
Finished
۱۴:۰۰
Adolf Sejstl
۰
۳
Ondrej Pros
Finished
۱۴:۰۰
Martin Lorenc
۳
۲
Richard Macura
Finished
۱۴:۳۰
Petr Serak
۳
۰
Jaroslav Strnad 1961
Finished
۱۴:۳۰
Josef Belovsky
۳
۰
Marek Placek
Finished
۱۴:۳۰
Miroslav Patek
۳
۱
Adolf Sejstl
Finished
۱۴:۳۰
Lukas Martinak
۱
۳
Jan Przybyla
Finished
۱۵:۰۰
Ludek Madle
۳
۱
Matej Varcl
Finished
۱۵:۰۰
Ondrej Pros
۱
۳
Vlastimil Kaisler
Finished
۱۵:۰۰
Jan Przybyla
۱
۳
Richard Macura
Finished
۱۵:۳۰
Vlastimil Kaisler
۳
۰
Adolf Sejstl
Finished
۱۵:۳۰
Martin Lorenc
۰
۳
Lukas Martinak
Finished
۱۶:۰۰
Miroslav Patek
۳
۱
Ondrej Pros
Finished
۱۶:۰۰
Petr Serak
۲
۳
Ludek Madle
Finished
۱۶:۰۰
Ondrej Pros
۳
۱
Adolf Sejstl
Finished
۱۶:۳۰
Josef Belovsky
۳
۰
Marek Placek
Finished
۱۶:۳۶
Ludek Madle
۲
۳
Petr Serak
Finished
۱۷:۰۰
Lukas Malek
۱
۳
Kostal Marek
Finished
۱۷:۰۰
Miroslav Patek
۳
۱
Vlastimil Kaisler
Finished
۱۷:۰۰
Michal Jezek
۰
۳
Pavel Gireth
Finished
۱۷:۳۰
Jiri Babinek
۰
۳
Radek Vosyka
Finished
۱۷:۳۰
Petr Zivny
۱
۳
Jaromir Kriz
Finished
۱۸:۰۰
Jakub Vogel
۰
۳
Milan Fisera
Finished
۱۸:۰۰
Marek Zaskodny
۱
۳
David Szotek
Finished
۱۸:۰۰
Blazek Jan
۲
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۱۸:۰۰
Pavel Gireth
۱
۳
Blazek Jan
Finished
۱۸:۳۰
Jan Briska
۰
۳
Jakub Vogel
Finished
۱۸:۳۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۰
Michal Jezek
Finished
۱۹:۰۰
David Szotek
۳
۰
David Stusek
Finished
۱۹:۰۰
Radek Vosyka
۱
۳
Jaromir Kriz
Finished
۲۰:۰۰
Jiri Babinek
۲
۳
Radek Vosyka
Finished
۲۰:۳۰
Jaromir Kriz
۳
۲
Petr Zivny
Finished
۲۱:۰۰
Milan Fisera
۱
۳
Jakub Vogel
Finished
۲۱:۰۰
Pavel Wawrosz
۰
۳
Petr Vicherek
Finished
۲۱:۳۰
Stepan Vyskocil
۳
۰
Miroslav Cyrus
Finished
۲۱:۳۰
Trojan Frantisek
۱
۳
Milan Vrabec
Finished
۲۱:۳۰
Mihail Trinta
۰
۰
Miroslav Barta
inprogress
۲۲:۰۰
Rostislav Niezgoda
۰
۰
Martin Biolek
inprogress
۲۲:۰۰
Pavel Stuchlik
۰
۰
Miroslav Klimenta
inprogress
۲۲:۰۰
Europe
TT Elite Series
Krystian Kolodziej
۰
۳
Balcerzak Marcin
Finished
۰۲:۱۰
Jakub Grzegorczyk
۳
۲
Piotr Strus
Finished
۰۰:۴۰
Karol Wisniewski
۲
۳
Balcerzak Marcin
Finished
۰۱:۲۵
Adam Kasperski
۲
۳
Przemyslaw Korzec
Finished
۰۱:۵۰
Rudomina Kamil
۱
۳
Grzegorz Poliniewicz
Finished
۰۲:۲۵
Jan Zandecki
۱
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۹:۳۰
Amirreza Abbasi
۲
۳
Adrian Wiecek
Finished
۱۵:۳۰
Marcin Jadczyk
۰
۳
Petas Kacper
Finished
۱۰:۲۰
Mariusz Koczyba
۱
۳
Piotr Strus
Finished
۰۱:۲۵
Adrian Fabis
۳
۱
Schaniel Krzysztof
Finished
۰۲:۴۰
Jakub Kosowski
۳
۱
Adrian Wiecek
Finished
۱۴:۱۵
Lukasz Jarocki
۳
۱
Seroka Szymon
Finished
۰۱:۰۰
Adrian Fabis
۲
۳
Jaroslaw Rolak
Finished
۰۶:۴۰
Adam Kasperski
۳
۲
Schaniel Krzysztof
Finished
۰۷:۰۵
Jakub Kosowski
۳
۰
Artur Grela
Finished
۰۹:۵۵
Jan Zandecki
۱
۳
Adrian Wiecek
Finished
۱۰:۴۵
Artur Grela
۱
۳
Petas Kacper
Finished
۱۴:۴۰
Adrian Spychala
۳
۱
Grzegorz Adamiak
Finished
۱۶:۵۵
Seroka Szymon
۳
۱
Karol Wisniewski
Finished
۰۰:۱۰
Adrian Spychala
۳
۰
Krystian Kolodziej
Finished
۰۰:۳۵
Lukasz Jarocki
۰
۳
Karol Wisniewski
Finished
۰۲:۳۵
Blazej Szczepanek
۳
۱
Adam Kasperski
Finished
۰۳:۰۵
Karol Wisniewski
۲
۳
Grzegorz Adamiak
Finished
۱۰:۰۰
Artur Grela
۳
۱
Petas Kacper
Finished
۱۱:۰۵
Jakub Kosowski
۳
۱
Jan Zandecki
Finished
۱۱:۳۰
Bartosz Czerwinski
۳
۲
Karol Wisniewski
Finished
۱۲:۲۰
Artur Grela
۳
۱
Jan Zandecki
Finished
۱۲:۲۰
Jakub Kosowski
۳
۱
Marcin Jadczyk
Finished
۱۲:۴۰
Adrian Wiecek
۳
۲
Petas Kacper
Finished
۱۳:۰۵
Maciej Podsiadlo
۳
۲
Artur Daniel
Finished
۱۶:۳۵
Amirreza Abbasi
۱
۳
Jan Zandecki
Finished
۱۶:۴۵
Aleksander Lilien
۰
۳
Michal Minda
Finished
۱۷:۲۰
Adrian Wiecek
۳
۱
Jan Zandecki
Finished
۱۷:۵۵
Murawski Daniel
۳
۱
Grzegorz Poliniewicz
Finished
۰۰:۲۵
Jakub Grzegorczyk
۰
۳
Jaroslaw Rolak
Finished
۰۲:۱۵
Wisniewski Bartlomiej
۳
۰
Schaniel Krzysztof
Finished
۰۷:۵۵
Jakub Kosowski
۱
۳
Petas Kacper
Finished
۰۸:۴۰
Bartosz Czerwinski
۱
۳
Artur Daniel
Finished
۱۱:۱۰
Felkel Grzegorz
۳
۰
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۷:۲۰
Jan Zandecki
۳
۰
Petas Kacper
Finished
۱۹:۰۵
Adrian Spychala
۳
۲
Gerasimos Chatziligeroudis
Finished
۱۹:۲۰
Maciej Podsiadlo
۱
۳
Grzegorz Adamiak
Finished
۱۹:۴۵
Amirreza Abbasi
۲
۰
Petas Kacper
Finished
۱۹:۵۵
Bartosz Czerwinski
۲
۱
Artur Daniel
inprogress
۲۱:۵۰
Blazej Szczepanek
۰
۳
Jaroslaw Rolak
Finished
۰۷:۳۰
Bartosz Czerwinski
۳
۲
Grzegorz Adamiak
Finished
۰۸:۲۰
Adrian Spychala
۳
۱
Lukasz Jarocki
Finished
۲۱:۰۰
Kacper Slawinski
۳
۲
Adam Kasperski
Finished
۲۱:۰۵
Mateusz Burkacki
۱
۳
Tomasz Lojtek
Finished
۲۱:۳۰
Krzysztof Kapik
۳
۰
Rudomina Kamil
Finished
۰۰:۰۰
Mariusz Koczyba
۳
۰
Adam Kasperski
Finished
۰۰:۱۵
Jaroslaw Rolak
۳
۱
Przemyslaw Korzec
Finished
۰۱:۰۵
Adrian Spychala
۰
۳
Seroka Szymon
Finished
۰۱:۵۰
Krzysztof Kapik
۱
۳
Grzegorz Poliniewicz
Finished
۰۳:۱۵
Wisniewski Bartlomiej
۲
۳
Jaroslaw Rolak
Finished
۰۳:۳۰
Adrian Fabis
۳
۱
Blazej Szczepanek
Finished
۰۳:۵۵
Jaroslaw Rolak
۳
۰
Schaniel Krzysztof
Finished
۰۴:۲۰
Wisniewski Bartlomiej
۲
۳
Adam Kasperski
Finished
۰۴:۴۵
Blazej Szczepanek
۳
۱
Schaniel Krzysztof
Finished
۰۵:۰۵
Adrian Fabis
۳
۲
Wisniewski Bartlomiej
Finished
۰۵:۳۰
Jaroslaw Rolak
۱
۳
Adam Kasperski
Finished
۰۵:۵۵
Blazej Szczepanek
۳
۱
Wisniewski Bartlomiej
Finished
۰۶:۲۰
Arkadiusz Mugowski
۰
۳
Aleksander Lilien
Finished
۰۷:۳۰
Zochniak Jakub
۳
۰
Krzysztof Kotyl
Finished
۰۷:۵۵
Arkadiusz Mugowski
۱
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۸:۱۵
Adrian Fabis
۱
۳
Adam Kasperski
Finished
۰۸:۱۵
Damian Korczak
۳
۱
Gerasimos Chatziligeroudis
Finished
۰۸:۴۵
Artur Grela
۰
۳
Adrian Wiecek
Finished
۰۹:۰۵
Artur Daniel
۳
۲
Karol Wisniewski
Finished
۰۹:۱۰
Bartosz Czerwinski
۳
۰
Damian Korczak
Finished
۰۹:۳۵
Artur Daniel
۳
۱
Gerasimos Chatziligeroudis
Finished
۱۰:۲۵
Damian Korczak
۰
۳
Grzegorz Adamiak
Finished
۱۰:۴۵
Krzysztof Kotyl
۱
۳
Aleksander Lilien
Finished
۱۱:۰۰
Karol Wisniewski
۳
۱
Gerasimos Chatziligeroudis
Finished
۱۱:۳۵
Marcin Jadczyk
۳
۰
Adrian Wiecek
Finished
۱۱:۵۵
Damian Korczak
۱
۳
Artur Daniel
Finished
۱۲:۰۰
Zochniak Jakub
۰
۳
Seroka Szymon
Finished
۱۲:۳۰
Gerasimos Chatziligeroudis
۰
۳
Grzegorz Adamiak
Finished
۱۲:۴۵
Aleksander Lilien
۲
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۱۲:۵۵
Damian Korczak
۳
۱
Karol Wisniewski
Finished
۱۳:۱۰
Michal Minda
۲
۳
Seroka Szymon
Finished
۱۳:۲۰
Artur Grela
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۱۳:۳۰
Artur Daniel
۳
۲
Grzegorz Adamiak
Finished
۱۳:۳۵
Bartosz Czerwinski
۳
۰
Gerasimos Chatziligeroudis
Finished
۱۳:۵۵
Jan Zandecki
۱
۳
Petas Kacper
Finished
۱۳:۵۵
Felkel Grzegorz
۳
۱
Grzegorz Adamiak
Finished
۱۴:۳۰
Adrian Spychala
۳
۱
Artur Daniel
Finished
۱۴:۵۵
Jakub Kosowski
۳
۱
Jan Zandecki
Finished
۱۵:۰۵
Zochniak Jakub
۰
۳
Damian Korczak
Finished
۱۵:۲۰
Maciej Podsiadlo
۳
۰
Gerasimos Chatziligeroudis
Finished
۱۵:۲۰
Felkel Grzegorz
۳
۱
Adrian Spychala
Finished
۱۵:۴۵
Artur Grela
۳
۱
Jakub Kosowski
Finished
۱۵:۵۵
Aleksander Lilien
۲
۳
Damian Korczak
Finished
۱۶:۰۵
Gerasimos Chatziligeroudis
۲
۳
Grzegorz Adamiak
Finished
۱۶:۱۰
Adrian Wiecek
۳
۲
Petas Kacper
Finished
۱۶:۲۰
Zochniak Jakub
۳
۱
Michal Minda
Finished
۱۶:۳۰
Wojciech Gluszek
۳
۲
Seroka Szymon
Finished
۱۶:۵۵
Jakub Kosowski
۳
۲
Petas Kacper
Finished
۱۷:۰۵
Artur Grela
۲
۳
Amirreza Abbasi
Finished
۱۷:۳۰
Damian Korczak
۳
۱
Seroka Szymon
Finished
۱۷:۴۰
Gerasimos Chatziligeroudis
۰
۳
Artur Daniel
Finished
۱۷:۴۵
Adrian Spychala
۳
۱
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۸:۱۰
Jakub Kosowski
۰
۳
Amirreza Abbasi
Finished
۱۸:۲۰
Felkel Grzegorz
۳
۰
Gerasimos Chatziligeroudis
Finished
۱۸:۳۰
Artur Grela
۰
۳
Adrian Wiecek
Finished
۱۸:۴۰
Artur Daniel
۳
۰
Grzegorz Adamiak
Finished
۱۸:۵۵
Jakub Kosowski
۰
۳
Adrian Wiecek
Finished
۱۹:۳۰
Felkel Grzegorz
۳
۱
Artur Daniel
Finished
۲۰:۰۵
Artur Grela
۰
۳
Jan Zandecki
Finished
۲۰:۱۵
Adrian Fabis
۳
۱
Mariusz Koczyba
Finished
۲۰:۴۰
Felkel Grzegorz
۰
۳
Jakub Kosowski
Finished
۲۱:۲۵
Adrian Fabis
۱
۰
Kacper Slawinski
inprogress
۲۱:۵۵
Iwasyszyn Wojciech
۰
۰
Krzysztof Kotyl
inprogress
۲۲:۰۰
China
WTT Contender Taiyuan
Chun Kit Choy
۱
۳
Kwan To Yiu
Finished
۰۸:۰۵
Yingbin Xu
۳
۱
Li Yan Jun
Finished
۱۲:۱۰
Jing-Kai Hung
۳
۲
Chen Yuanyu
Finished
۱۲:۴۵
Dingshuo Liu
۳
۰
Javen Choong
Finished
۰۷:۳۰
Kwan Kit Ho
۲
۳
Man Ho Kwan
Finished
۱۱:۰۰
Josh Shao Han Chua
۱
۳
Zhe Yu Clarence Chew
Finished
۱۰:۲۵
Dongshen Hu
۱
۳
Fei Xue
Finished
۱۱:۳۵
Kai Zhou
۳
۰
Yik Man Pau
Finished
۰۹:۵۰
China
WTT Contender Taiyuan Women
Karen Lyne
۳
۲
Tsz Lam Kong
Finished
۰۸:۴۰
Shuhan Fan
۳
۰
Tiffany Ke
Finished
۰۹:۱۵
World
Ping Pong Point
Serhii Baranovskyi
۱
۳
Volodymyr Andrievskiy
Finished
۲۰:۲۲
Roiland Dmytro
۳
۲
Manko Viktor
Finished
۱۰:۴۷
Ivan Gayday
۱
۳
Roiland Dmytro
Finished
۰۹:۴۷
Ivan Gayday
۰
۳
Manko Viktor
Finished
۰۸:۱۷
Roiland Dmytro
۱
۳
Nikolay Ulyanchich
Finished
۰۸:۴۷
Oleksandr Leonenko
۰
۳
Manko Viktor
Finished
۰۹:۱۷
Oleksandr Leonenko
۳
۱
Nikolay Ulyanchich
Finished
۱۰:۱۷
Ivan Gayday
۳
۱
Nikolay Ulyanchich
Finished
۱۱:۱۷
Oleksandr Leonenko
۳
۰
Roiland Dmytro
Finished
۱۱:۴۷
Nikolay Ulyanchich
۲
۳
Manko Viktor
Finished
۱۲:۱۷
Oleksandr Leonenko
۰
۳
Ivan Gayday
Finished
۱۲:۴۷
Roiland Dmytro
۳
۲
Oleksandr Leonenko
Finished
۱۳:۱۷
Manko Viktor
۳
۲
Ivan Gayday
Finished
۱۳:۴۷
Volodymyr Andrievskiy
۰
۳
Serhii Baranovskyi
Finished
۱۵:۱۷
Skorokhod Sergiy
۰
۳
Goncharov Oleksandr
Finished
۱۵:۴۷
Roman Sukhomlyn
۳
۱
Serhii Baranovskyi
Finished
۱۶:۱۷
Volodymyr Andrievskiy
۳
۲
Skorokhod Sergiy
Finished
۱۶:۴۷
Roman Sukhomlyn
۳
۱
Goncharov Oleksandr
Finished
۱۷:۱۷
Skorokhod Sergiy
۰
۳
Serhii Baranovskyi
Finished
۱۷:۴۷
Volodymyr Andrievskiy
۲
۳
Goncharov Oleksandr
Finished
۱۸:۱۷
Roman Sukhomlyn
۳
۱
Skorokhod Sergiy
Finished
۱۸:۴۷
Goncharov Oleksandr
۳
۰
Serhii Baranovskyi
Finished
۱۹:۱۷
Roman Sukhomlyn
۲
۲
Volodymyr Andrievskiy
inprogress
۱۹:۴۷
Goncharov Oleksandr
۳
۰
Roman Sukhomlyn
Finished
۲۰:۵۲
Brazil
WTT Contender Rio de Janeiro Women
Diya Parag Chitale
۰
۳
Lutz Charlotte
Finished
۲۱:۰۵
Debora Vivarelli
۳
۰
Zhiying Zeng
Finished
۲۱:۰۵
Honoka Hashimoto
۲
۰
Nathalie Marchetti
inprogress
۲۱:۴۰
Franziska Schreiner
۳
۱
Brianna Burgos
Finished
۲۱:۰۵
Paulina Vega
۳
۱
Yi-Hua Huang
Finished
۲۱:۰۵
Selena Selvakumar
۰
۱
Victoria Strassburger
inprogress
۲۱:۴۰
Rachel Moret
۰
۳
Hitomi Sato
inprogress
۲۱:۴۰
Hsien-Tzu Cheng
۰
۲
Sarah De Nutte
inprogress
۲۱:۴۰
Brazil
WTT Contender Rio de Janeiro, Mixed Doubles
Aceves A.C/Madrid M.
۳
۰
Pradella T./Stolarski L.
Finished
۰۱:۱۰
Doti Arado F./Fiore B.
۰
۳
Tanaka Y./Nagasaki M.
Finished
۰۱:۱۰
Poret T./Guisnel O.
۳
۰
Jouti E./Sarda M. A.
Finished
۰۱:۱۰
Brazil
WTT Contender Rio de Janeiro, Doubles
Noguti H./Shim J.
۲
۳
Iwasaki K./Yamane H.
Finished
۲۰:۳۰
World
TT-CUP
Zapala Krzysztof
۰
۳
Fabian Sikora
Finished
۰۰:۰۰
Zbynek Vyskocil
۲
۳
Lukas Vich
Finished
۰۰:۱۰
Zwolinski Piotr
۳
۲
Tomasz Witkowski
Finished
۰۰:۱۵
Vojtech Waldhauser
۳
۱
Vojtech Sanc
Finished
۰۰:۲۰
Petr Kotrbaty
۳
۰
Matej Beran
Finished
۰۰:۲۵
Gola Blazej
۰
۳
Wojciech Marszal
Finished
۰۰:۳۰
Dominik Lafek
۱
۳
Zdenek Dusek
Finished
۰۰:۴۰
Ondrej Fiklik
۰
۳
Marek Kulisek
Finished
۰۰:۵۵
Vojtech Sanc
۰
۳
Martin Boltik
Finished
۰۰:۵۵
Wojciech Marszal
۳
۱
Zapala Krzysztof
Finished
۰۱:۰۰
Tomas Krejci
۱
۳
Vojtech Waldhauser
Finished
۰۱:۲۵
Ondrej Fiklik
۳
۰
Matej Beran
Finished
۰۱:۳۰
Fabian Sikora
۳
۰
Kos Pawel
Finished
۰۱:۳۰
Zdenek Dusek
۲
۳
Dominik Lafek
Finished
۰۱:۵۰
Karol Guzy
۳
۱
Gola Blazej
Finished
۰۲:۰۰
Petr Kotrbaty
۳
۱
Marek Kulisek
Finished
۰۲:۰۰
Santosh Chandrasekaran
۰
۳
Astalus Sorin
Finished
۰۲:۱۰
Jakub Caban
۳
۰
Albert Misztal
Finished
۰۲:۳۰
Ravi Chandra
۱
۳
Santosh Chandrasekaran
Finished
۰۲:۴۰
Morawski Piotr
۳
۱
Cezary Krawczyk
Finished
۰۳:۰۰
Astalus Sorin
۳
۱
Ravi Chandra
Finished
۰۳:۱۰
Emil Michalski
۰
۳
Albert Misztal
Finished
۰۳:۳۰
Jakub Caban
۳
۱
Morawski Piotr
Finished
۰۴:۰۰
Fahimi Nader
۱
۳
Vijay Kumar
Finished
۰۴:۱۰
Judas Mimsypohc
۳
۰
Narendra Modi
Finished
۰۴:۱۵
Emil Michalski
۱
۳
Cezary Krawczyk
Finished
۰۴:۳۰
Fahimi Nader
۰
۳
Narendra Modi
Finished
۰۴:۴۰
Vijay Kumar
۰
۳
Judas Mimsypohc
Finished
۰۴:۴۵
Morawski Piotr
۱
۳
Albert Misztal
Finished
۰۵:۰۰
Fahimi Nader
۳
۱
Judas Mimsypohc
Finished
۰۵:۱۰
Narendra Modi
۳
۲
Vijay Kumar
Finished
۰۵:۱۵
Emil Michalski
۰
۳
Morawski Piotr
Finished
۰۵:۳۰
Jakub Caban
۱
۳
Cezary Krawczyk
Finished
۰۶:۰۰
Judas Mimsypohc
۳
۱
Narendra Modi
Finished
۰۶:۰۵
Emil Michalski
۱
۳
Jakub Caban
Finished
۰۶:۳۰
Cezary Krawczyk
۳
۱
Albert Misztal
Finished
۰۷:۰۰
Albert Misztal
۳
۲
Morawski Piotr
Finished
۰۷:۳۰
Cezary Krawczyk
۱
۳
Jakub Caban
Finished
۰۸:۰۰
Karol Sulkowski
۱
۳
Gala Bartlomiej
Finished
۰۸:۳۰
Dawid Pelczar
۳
۱
Stapor Rafal
Finished
۰۹:۰۰
Gola Pawel
۰
۳
Bartlomiej Molka
Finished
۰۹:۳۰
Milosz Kukawka
۰
۳
Filip Kociuba
Finished
۰۹:۳۵
Miguel Chamorro
۱
۳
Martin Ivan
Finished
۰۹:۴۰
Petr Libovicky
۰
۳
Jan Hruska
Finished
۰۹:۵۰
Karol Sulkowski
۱
۳
Stapor Rafal
Finished
۱۰:۰۰
Valois Kayque
۱
۳
Adam Gdula
Finished
۱۰:۰۵
Hector Saavedra
۰
۳
Eduardo Gonzales
Finished
۱۰:۱۰
Martin Novak
۲
۳
Pavel Vyvial
Finished
۱۰:۲۰
Frantisek Dvorak
۱
۳
Adam Kral
Finished
۱۰:۲۵
Maciej Kolek
۲
۳
Filip Kociuba
Finished
۱۰:۳۵
Sancho Libre
۰
۳
Martin Ivan
Finished
۱۰:۴۰
Petr Libovicky
۱
۳
Pavel Vyvial
Finished
۱۰:۵۰
Michal Nemec
۱
۳
Tomas Cerveny Jr.
Finished
۱۰:۵۵
Dawid Pelczar
۰
۳
Gola Pawel
Finished
۱۱:۰۰
Milosz Kukawka
۰
۳
Valois Kayque
Finished
۱۱:۰۵
Miguel Chamorro
۱
۳
Hector Saavedra
Finished
۱۱:۱۰
Jan Hruska
۱
۳
Martin Novak
Finished
۱۱:۲۰
Frantisek Dvorak
۳
۱
Tomas Cerveny Jr.
Finished
۱۱:۲۵
Karol Sulkowski
۲
۳
Bartlomiej Molka
Finished
۱۱:۳۰
Maciej Kolek
۲
۳
Adam Gdula
Finished
۱۱:۳۵
Sancho Libre
۳
۱
Eduardo Gonzales
Finished
۱۱:۴۰
Petr Libovicky
۱
۳
Martin Novak
Finished
۱۱:۵۰
Adam Kral
۳
۰
Michal Nemec
Finished
۱۱:۵۵
Gola Pawel
۳
۱
Stapor Rafal
Finished
۱۲:۰۰
Valois Kayque
۰
۳
Filip Kociuba
Finished
۱۲:۰۵
Hector Saavedra
۲
۳
Martin Ivan
Finished
۱۲:۱۰
Pavel Vyvial
۳
۱
Jan Hruska
Finished
۱۲:۲۰
Frantisek Dvorak
۳
۲
Michal Nemec
Finished
۱۲:۲۵
Dawid Pelczar
۳
۲
Gala Bartlomiej
Finished
۱۲:۳۰
Milosz Kukawka
۰
۳
Adam Gdula
Finished
۱۲:۳۵
Sancho Libre
۳
۱
Hector Saavedra
Finished
۱۲:۴۰
Jan Hruska
۳
۲
Petr Libovicky
Finished
۱۲:۵۵
Tomas Cerveny Jr.
۳
۱
Adam Kral
Finished
۱۲:۵۵
Karol Sulkowski
۰
۳
Gola Pawel
Finished
۱۳:۰۰
Maciej Kolek
۱
۳
Milosz Kukawka
Finished
۱۳:۰۵
Miguel Chamorro
۱
۳
Eduardo Gonzales
Finished
۱۳:۱۰
Pavel Vyvial
۰
۳
Martin Novak
Finished
۱۳:۲۵
Dawid Pelczar
۲
۳
Bartlomiej Molka
Finished
۱۳:۳۰
Adam Gdula
۱
۳
Filip Kociuba
Finished
۱۳:۳۵
Frantisek Dvorak
۳
۲
Michal Nemec
Finished
۱۳:۴۰
Sancho Libre
۳
۰
Miguel Chamorro
Finished
۱۳:۴۰
Andrei Knazik
۳
۲
Sebl Jachym
Finished
۱۳:۵۰
Stapor Rafal
۰
۳
Gala Bartlomiej
Finished
۱۴:۰۰
Eduardo Gonzales
۱
۳
Martin Ivan
Finished
۱۴:۱۰
Radek Muller
۰
۳
Bohuslav Budik
Finished
۱۴:۲۰
Martin Dolezal
۳
۰
Adam Rek
Finished
۱۴:۲۵
Karol Sulkowski
۰
۳
Dawid Pelczar
Finished
۱۴:۳۰
Eduardo Gonzales
۳
۲
Hector Saavedra
Finished
۱۴:۴۵
Andrei Knazik
۲
۳
Bohuslav Budik
Finished
۱۴:۵۰
Adam Kosacky
۱
۳
Jonas Kulveit
Finished
۱۴:۵۵
Filip Kociuba
۰
۳
Adam Gdula
Finished
۱۴:۵۵
Gola Pawel
۳
۲
Gala Bartlomiej
Finished
۱۵:۰۰
Martin Ivan
۳
۱
Sancho Libre
Finished
۱۵:۱۵
Sebl Jachym
۳
۲
Radek Muller
Finished
۱۵:۲۰
Martin Dolezal
۱
۳
Jonas Kulveit
Finished
۱۵:۲۵
Bartlomiej Molka
۱
۳
Stapor Rafal
Finished
۱۵:۳۰
Denys Kovtanyuk
۱
۳
Franciszek Jastrzebowski
Finished
۱۵:۳۵
Andrei Knazik
۰
۳
Radek Muller
Finished
۱۵:۵۰
Adam Rek
۲
۳
Adam Kosacky
Finished
۱۵:۵۵
Grzegorz Papciak
۱
۳
Karol Guzy
Finished
۱۶:۰۵
Stapor Rafal
۲
۳
Karol Sulkowski
Finished
۱۶:۱۰
Bohuslav Budik
۱
۳
Sebl Jachym
Finished
۱۶:۲۰
Martin Dolezal
۳
۱
Adam Kosacky
Finished
۱۶:۲۵
Denys Kovtanyuk
۱
۳
Karol Guzy
Finished
۱۶:۳۵
Dawid Pelczar
۳
۰
Gala Bartlomiej
Finished
۱۶:۴۰
Radek Muller
۳
۰
Andrei Knazik
Finished
۱۶:۵۵
Jonas Kulveit
۳
۲
Adam Rek
Finished
۱۶:۵۵
Seweryn Nagorzanski
۱
۳
Franciszek Jastrzebowski
Finished
۱۷:۰۵
Bartlomiej Molka
۱
۳
Gola Pawel
Finished
۱۷:۱۰
Sebl Jachym
۳
۰
Bohuslav Budik
Finished
۱۷:۲۵
Kos Pawel
۰
۳
Marek Chybinski
Finished
۱۷:۳۰
Zwolinski Piotr
۱
۳
Seweryn Nagorzanski
Finished
۱۷:۳۵
Adam Kosacky
۲
۳
Adam Rek
Finished
۱۷:۴۰
Pistora Josef
۱
۳
Jan Trefny
Finished
۱۷:۵۰
Gola Blazej
۰
۳
Fabian Sikora
Finished
۱۸:۰۰
Grzegorz Papciak
۱
۳
Zwolinski Piotr
Finished
۱۸:۰۵
Gonzalo Rodriguez
۳
۲
Sanchez Juan A
Finished
۱۸:۱۰
Jaroslav Sprongl
۲
۳
Jiri Medlin
Finished
۱۸:۱۰
Jonas Kulveit
۳
۰
Martin Dolezal
Finished
۱۸:۱۰
Hanl Ales
۲
۳
Tomas Vorisek
Finished
۱۸:۲۵
Kos Pawel
۳
۱
Fabian Sikora
Finished
۱۸:۳۰
Denys Kovtanyuk
۰
۳
Seweryn Nagorzanski
Finished
۱۸:۳۵
Cermak Jiri
۰
۳
Stanislav Jansa
Finished
۱۸:۴۰
Pistora Josef
۳
۲
Vojtech Dusan
Finished
۱۸:۵۰
Andrej Grossu
۲
۳
Michal Spalek
Finished
۱۸:۵۵
Andrzej Krezel
۱
۳
Marek Chybinski
Finished
۱۹:۰۰
Zwolinski Piotr
۳
۱
Karol Guzy
Finished
۱۹:۰۵
Jaroslav Sprongl
۱
۳
Stanislav Jansa
Finished
۱۹:۱۰
Juan Cayuela
۰
۳
Gonzalo Rodriguez
Finished
۱۹:۱۰
Hanl Ales
۱
۳
Michal Spalek
Finished
۱۹:۲۵
Zapala Krzysztof
۳
۱
Andrzej Krezel
Finished
۱۹:۳۰
Grzegorz Papciak
۳
۱
Franciszek Jastrzebowski
Finished
۱۹:۳۵
Jiri Medlin
۳
۱
Cermak Jiri
Finished
۱۹:۴۰
Tomas Vorisek
۲
۳
Andrej Grossu
Finished
۱۹:۵۵
Gola Blazej
۱
۳
Zapala Krzysztof
Finished
۲۰:۰۰
Jaroslav Sprongl
۱
۳
Cermak Jiri
Finished
۲۰:۱۰
Vojtech Dusan
۰
۳
Jan Trefny
Finished
۲۰:۲۰
Hanl Ales
۰
۳
Andrej Grossu
Finished
۲۰:۲۵
Kos Pawel
۳
۱
Andrzej Krezel
Finished
۲۰:۳۰
Grzegorz Papciak
۱
۳
Seweryn Nagorzanski
Finished
۲۰:۳۵
Stanislav Jansa
۲
۳
Jiri Medlin
Finished
۲۰:۴۰
Jan Trefny
۳
۰
Pistora Josef
Finished
۲۰:۵۵
Michal Spalek
۲
۳
Tomas Vorisek
Finished
۲۰:۵۵
Zapala Krzysztof
۳
۲
Fabian Sikora
Finished
۲۱:۰۰
Karol Guzy
۱
۳
Franciszek Jastrzebowski
Finished
۲۱:۰۵
Juan Cayuela
۳
۲
Sanchez Juan A
Finished
۲۱:۱۰
Cermak Jiri
۱
۳
Jaroslav Sprongl
Finished
۲۱:۲۰
Gola Blazej
۱
۳
Marek Chybinski
Finished
۲۱:۳۰
Jiri Medlin
۲
۰
Stanislav Jansa
inprogress
۲۱:۵۰
Marek Teiml
۰
۲
Jakub Rolik
inprogress
۲۱:۵۰
Kos Pawel
۰
۰
Zapala Krzysztof
inprogress
۲۲:۰۰
Czech Republic
TT Star Series
Hampus Soderlund
۳
۲
Dmitrij Prokopcov
Finished
۰۹:۳۰
Tomas Konecny
۳
۲
Alvaro Gainza
Finished
۱۰:۰۰
Barry Berben
۰
۳
David Reitspies
Finished
۱۰:۳۰
Michal Benes
۰
۳
Laurens Devos
Finished
۱۱:۰۰
Hampus Soderlund
۰
۳
Tomas Konecny
Finished
۱۱:۳۰
Barry Berben
۱
۳
Alvaro Gainza
Finished
۱۲:۰۰
Laurens Devos
۳
۱
Dmitrij Prokopcov
Finished
۱۲:۳۰
Michal Benes
۱
۳
David Reitspies
Finished
۱۳:۰۰
Hampus Soderlund
۳
۰
Barry Berben
Finished
۱۳:۳۰
Tomas Konecny
۳
۲
Dmitrij Prokopcov
Finished
۱۴:۰۰
Michal Benes
۳
۰
Alvaro Gainza
Finished
۱۴:۳۰
Laurens Devos
۲
۳
David Reitspies
Finished
۱۵:۰۰
Tomas Konecny
۱
۳
Barry Berben
Finished
۱۵:۳۰
Hampus Soderlund
۳
۰
Michal Benes
Finished
۱۶:۰۰
David Reitspies
۳
۰
Dmitrij Prokopcov
Finished
۱۶:۳۰
Laurens Devos
۳
۱
Alvaro Gainza
Finished
۱۷:۰۰
Miguel Nunez Tapia
۲
۳
Martin Baechler
Finished
۱۷:۳۰
Mike Hollo
۲
۳
Daniel Kosiba
Finished
۱۸:۰۰
Jakub Kleprlik
۱
۳
David Prusa
Finished
۱۸:۳۰
Martin Olejnik
۳
۱
Petr David
Finished
۱۹:۰۰
Miguel Nunez Tapia
۳
۰
Mike Hollo
Finished
۱۹:۳۰
Jakub Kleprlik
۲
۳
Daniel Kosiba
Finished
۲۰:۰۰
Petr David
۲
۳
Martin Baechler
Finished
۲۰:۳۰
Martin Olejnik
۳
۰
David Prusa
Finished
۲۱:۰۰
Miguel Nunez Tapia
۰
۱
Jakub Kleprlik
inprogress
۲۱:۳۰
Belarus
Liga Pro
Viktor Kozlov
۳
۱
Kirill Zavorotynskii
Finished
۱۰:۳۰
Evgenii Gilenkov
۱
۳
Logunov Aleksandr Petrovich
Finished
۱۲:۲۰
Aleksandr Sidorkov
۳
۲
Dmitrii Strigutskii
Finished
۱۳:۰۰
Logunov Aleksandr Petrovich
۳
۲
Aleksandr Sidorkov
Finished
۱۳:۳۰
Dmitrii Strigutskii
۰
۳
Evgenii Gilenkov
Finished
۱۳:۵۰
Evgenii Gilenkov
۱
۳
Aleksandr Sidorkov
Finished
۱۴:۲۰
Logunov Aleksandr Petrovich
۲
۳
Dmitrii Strigutskii
Finished
۱۵:۰۰
Dmitrii Korol
۳
۱
Aleksei Kulagin
Finished
۱۶:۳۰
Aleksei Kulagin
۳
۱
Vladimir Koshel
Finished
۱۷:۳۰
Petr Puzanov
۳
۲
Dmitrii Korol
Finished
۱۸:۰۰
Dmitrii Korol
۲
۳
Vladimir Koshel
Finished
۱۸:۳۰
Aleksei Kulagin
۳
۰
Petr Puzanov
Finished
۱۹:۰۰
Konstantin Atomanchik
۱
۳
Vitaly Lyalkov
Finished
۲۰:۳۰
Vitaly Lyalkov
۰
۳
Mikhail Galimov
Finished
۲۱:۳۰
Aleksandr Dekhtiarenko
۰
۰
Konstantin Atomanchik
inprogress
۲۲:۰۰
Brazil
WTT Contender Rio de Janeiro, Women Doubles
Kano S./Menezes A.
۰
۳
Hashimoto H./Sato H.
Finished
۲۰:۳۰